Niezwykła rzeczna wycieczka – Rzekami.pl

Masz już dosyć monotonnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Pragniesz zabrać rodzinę i dzieci na ciekawą wycieczkę, która pozwoli Wam obcować z przyrodą i aktywnie spędzić czas? Jeśli nie masz z perspektyw lub pomysłu na to, dokąd zabrać rodzinę – sprawdź propozycję Rzekami.pl. Jako pierwsza firma na Mazowszu proponujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą bądź Narwią. Mamy specjalistyczny sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wyselekcjonowaną rzeką, zaznajomić bliżej przyrodę, spędzić miło wolny czas, odprężyć się i przede wszystkim świetnie spędzić dzień, dbając nie jedynie o plusy rodzinne, jednakowoż też ruch. Aktywne spędzanie czasu w odjazdowym miejscu – to propozycja, którą przygotowaliśmy.
Jeśli niemniej jednak spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was nadmiernie obszerne wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – bardzo dobry wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, lub także w siedem osób – suma spływu jest taka sama. Cała rodzina bez problemu zmieści się do bezpiecznego pontonu i będzie mogła przepłynąć rzeką Wkrą. Na każdym etapie dbamy o sprzęt, sprawdzamy szlak oraz co najważniejsze – gwarantujemy poboczne atrakcje, jakie pozwolą Wam spędzić miło wolny czas.
Oferta Rzekami.pl skierowana jest nie tylko do rodzin – dużo agencji eventowych planuje u nas podróże firmowe, integracyjne spływy kajakowe lub również atrakcje dla uczniów. Dbamy o transport (jeżeli nie macie auta, chętnie odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) i pokazujemy, że dla nas najważniejszy jest Klient oraz jego idealna zabawa w trakcie spływu.
Więc jeżeli poszukujesz ciekawego żadnego pomysłu na spędzenie weekendu, pragniesz spowodować swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem lub też po prostu w sielskiej atmosferze popływać z rodziną pontonem – zapraszamy do nas. Dla korporacji i agencji eventowych przygotowaliśmy korzystną propozycję współpracy – również zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub pontonem, zbliż się do natury oraz wypróbuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą lub też Narwią – to wszystko z propozycją Rzekami.pl